پخش مستند مرکز فرهنگی باقرالعلوم علیه السلام


مستند، فیلمی است که با واقعیات سر و کار دارد و نه با قصه ها و ماجراهای تخیلی، و می کوشد واقعیت را چنانکه هست به نمایش بگذارد و تا حد ممکن از دستکاری در آن پرهیز کند. به همین خاطر، این فیلم ها با آدم ها، مکان ها، رویدادها و فعالیت های واقعی سر و کار دارند.

رسانه به عنوان یکی از تأثیرگذار ترین ابزار برای انتقال مفاهیم و نظرات افراد یا سازمان ها است ....
هدف از پخش مستند آشنایی بیشتر مخاطبان به ویژه هموطنان عزیز با کشور افغانستان و زیبایی های آن است. این مستندها در موضوعات تاریخی، فرهنگی، علمی، مذهبی، جغرافیایی و سیاسی تدوین و ارائه شده اند.
در کنار این موضوعات بر آن شدیم تا برای آگاهی بیشتر مخاطبین محترم نسبت به احوالات افغانستان و منطقه و به طور کل جهان اسلام مستندهایی درباره مقاومت اسلامی ( پاکستان، عراق، سوریه، لبنان، میانمار، مصر، لیبی، عربستان ) و حوادث روز را هم به نمایش بگذاریم.

مستند ها به کوشش حجت الاسلام محمود زکی مدیریت محترم کتابخانه تخصصی باقرالعلوم (ع)، از منابع مختلف از جمله صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران، فضای مجازی، صداوسیمای جمهوری اسلامی افغانستان، رسانه های بین المللی و .... جمع آوری و تهیه شده است.به لطف خداوند تاکنون توانسته ایم بیش از 150 قسمت مستند پخش کنیم و قدمی هرچند کوچک در راه افزایش آگاهی مخاطبان برداریم.


امیدواریم این روشنگری و بصیرت در میان احاد ملت ها فراگیر شود.
و همچنان ادامه دارد ....

با ما همراه باشید.

لیست مستند های منتخب

  • سازمان سیاه در افغانستان
  • سفر به دیار پشتون ها
    • سازمان سیاه در افغانستان
    • سفر به دیار پشتون ها
  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *